01429 230340 enquiries@exwold.com

SITE RULES – UKRAINIAN

Правила сайту для відвідування водіїв

Нижче наведені правила користування сайтом українською мовою. Будь ласка, уважно прочитайте їх перед входом на сайти Exwold.

Ukranian - Flag

1. Всі приїжджі водії повинні натиснути кнопку шлагбаума після прибуття на місце, після чого їх зустріне та проінструктує співробітник відділу входу/виходу.

2. Водій, який відвідує, повинен повідомити про будь-які проблеми зі своїм вантажем або транспортним засобом вантажу, що входить/виїжджає, на цьому етапі.

3. На сайті є обмеження швидкості 10 миль на годину, якого потрібно дотримуватися постійно.

4. Завжди дотримуйтесь будь-яких інструкцій, наданих операторами сайту / операторами вилкових навантажувачів.

5. Після того, як водій повинен бути завантажений/розвантажений, відвідувач повинен вимкнути двигун, зняти ключі із замка запалювання та застосувати ручне гальмо. Це дуже важливо, оскільки вимкнення двигуна вказує оператору вилкового навантажувача, що ви готові до завантаження/розвантаження.

6. Після початку завантаження/розвантаження ні за яких обставин транспортний засіб не можна переміщати без попереднього дозволу оператора навантажувача.

7. На місці може одночасно працювати кілька вилкових навантажувачів. Будь ласка, будьте пильні в будь-який час і залишайтеся у своїй кабіні, коли це можливо.

8. Водіям не дозволяється відходити від свого транспортного засобу без супроводу. Якщо водієві потрібне використання обладнання, це необхідно зробити в кінці процесу завантаження/розвантаження.

9. Виїзні водії зобов’язані повідомляти про будь-які близькі промахи або аварії під час перебування на місці, незалежно від того, наскільки вони незначні, керівнику місця.

10. Якщо пожежна сигналізація звучить під час перебування на місці, водії повинні пробратися до пункту збору, розташованого на автостоянці. Водії повинні завжди дотримуватися будь-яких інструкцій, наданих персоналом сайту.

Other European Languages

English - Flag

Site rules - English

German - Flag

Site rules - German

French - Flag

Site rules - French

Italian - Flag

Site rules - Italian